LEGO WE DO 2.0

LEGO WE DO 2.0

 Çocukları bilim heyecanıyla en doğru yaşta tanıştıran, gerçek hayata ait problemleri bilimsel yöntemlerle çözmelerini sağlayarak öz güvenlerini geliştiren ilk eğitim seti.

 Sevgi: Bilimi soyut bir kavram olmaktan kurtarır. Bilimi elle tutulur, heyecan verici, bir araca dönüştürür.
 Öz güven: Bilimi gerçek hayata ait problemleri çözmek için kullanmalarını sağlayarak merak etmeyi, çözüm bulmayı öğretir, soru sorma özgüveni kazandırır.
 Heyecan: Mühendislik, teknoloji ve yazılım ile ilgili Deneyim ve Keşifler yaşayarak bilimden heyecan duymalarını sağlar.
 Bütünsellik: Online ve Offline dünyaları birleştirerek çocukların gerçek dünya ile sanal dünya arasındaki köprüleri kurmalarına olanak tanır.


 Son bilimsel çalışmalar aklımızın kalbimizle işbirliği yapmadan çalışmadığını kanıtladı. Yani sevmeden öğrenemiyoruz.

 Bu gerçekle baş etmek için LEGO son 10 yıldır öğrenmenin eğlenceli yollarını araştırıyor. Bu derin ar-ge çalışmaları sayesinde WeDo gibi ürünler çocuklarımızın ve velilerimizin hayatını zenginleştiriyor, geleceklerini değiştiriyor.

 Jr Robotics çatısı altında yapılan WeDo atölyeleri haftada 1 gün 1,5 saattir. 

 Cumartesi ve Pazar günleri 10:30, 13:00, 15:00 seanslarındaki atölye çalışmalarından size uygun olanı seçip katılabilirsiniz. Herhangi bir aksilikle karşılaşıp gelemediğiniz atölyeler için aynı ay içerisinde telafi dersleri yapılır. 

 Haftaiçi atölye saatlerimiz için arayabilirsiniz.