DRONE FUTBOLU

DRONE FUTBOLU

2014'den bugüne Jr.Robotics markamızla verdiğimiz eğitimlerle dünyanın en prestijli robot yarışmalarına katılım sağlamakta ve aldığımız bir çok ödülle ülkemizi gururla temsil etmekteyiz. 2023 yılı itibari ileTürkiye’de ilk ve tek firma olarak FIDA (Uluslararası Drone Soccer Derneği Federasyonu) üyesi ve US Drone Soccer partnerliğimiz ile bu yeni dünyada yerimizi aldığımızı bildirmekten memnuniyet duyarız

Gelişen ve değişen drone teknolojileri ile birlikte tüm dünyanın en yeni e-sport etkinliği olan Drone Futbolu şimdi Türkiye’de.

Drone Futbolu eğitimi, havacılık endüstrisinin yeni ve inovatif; uzaktan kontrollü insansız hava araçları alanında, uçuş mühendisliği, kodlama ve girişimcilik konularında S.T.E.A.M. tabanlı bir öğrenme deneyimi sunar.

Son yıllarda başta savunma sanayi kuruluşları ve yerel yönetimler tarafından desteklenen drone teknolojileri orta öğretim seviyesinde örgün bir eğitim programı ile çocuklarımızı yeni çağa hazırlar.

Havacılık ve uzay eğitiminin oyunlaştırılması ile de çocukların ve gençlerin hayatlarına yeni deneyimler ve yeni beceriler katan Drone Futbolu, çocukların ve gençlerin gerçek havacılık becerilerine sahip olmaları için heyecan verici bir deneyim sunar.


Ulusal ölçeğin ötesinde, uluslararası turnuvalar sayesinde küresel bir e-spor etkinliği haline gelen Drone Futbolu, Türkiye’de ev sahipliğinin yanında, oluşturacağı güçlü takımları ile dünyadaki tüm turnuvalarda rakiplerinin en çok çekineceği ülke konumuna gelecek.

Hazır mısınız? Haydi başlayalım…