Back to School / Atölyelerimiz

5-8 EYLÜL

12-15 EYLÜL

 

 WeDo 2.0 5+
      Bu eğitim, öğrencilerin Lego modellerinden başlayarak, kendi modellerini inşa ederek bilgisayardan programlamalarını ve hareket ettirmelerini sağlar. Motor, hareket sensörü, ışık sensörü, mekanizma gibi konularında eğitim alarak uygulama yaparlar.
 MINDSTORMS EV3 9+
      Bu eğitimde öğrenciler kendi robotlarını tasarlıyor, inşa ediyor ve onları programlayarak harekete geçiriyorlar. Renk sensörü, ultrasonik sensör, dokunma sensörü ve jiroskop sensör ile  Özel tasarım parçalar, dişliler, çarklar, akslar, farklı boyutlarda tekerlekler ve bağlantı parçaları kullanarak gelişmiş robotlarını inşa ediyorlar.
 3D YAZICI ATÖLYESİ 5+
      Hiç 3 boyutlu bir şeyler yapmayı istemiş miydiniz? 3 boyutlu yazıcıları tanımak istiyorsanız fakat nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız; Nasıl çalışırlar, ne işe yararlar, kendi tasarımlarımızı nasıl fiziksel objelere dönüştürürüz diyorsanız 3D yazıcı atölyesinde bu mümkün. Çocuklarla temel tasarım araçlarını kullanmayı ve dijital dünyada tasarladıkları bir objeyi, üretmelerini sağlıyoruz. Üretebileceklerini, yeni şeyler yapabileceklerini anlıyor, üretim kültüründe olgunlaşıyorlar. Bu atölyede herkes kendi istediği şeyi tasarlayacak ve çıktısını alacak!  
 ARDUINO 9+
      Arduino, açık kaynak kodlu bir mikrodenetleyici kartıdır. Ana MCU, Atmel tabanlıdır. (MCU'ya önceden bir mini program – bootloader yüklenmiştir). Kart ile robotik ve elektronik uygulamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYATLAR: YARIM GÜN 500 ₺ / TAM GÜN 800 ₺

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2017 © jr-robotics.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.